Programista Baz Danych MS SQL

praca it: etat dla Anderland HR Solutions / Międzybórz (woj. dolnośląskie)

Tagi: sql ms server

Anderland jest firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie i specjalistyczne. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami.

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej (dobra konsumpcyjne), poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Międzybórz, ok. 60 km od Wrocławia, 40 km od Ostrowa Wielkopolskiego
Nr ref.: SCIPBD 166/09

Zadania:
• Projektowanie, implementacja, programowanie struktur baz danych w środowisku MS SQL Server 2000/2005;
• Rozwój kluczowych aplikacji biznesowych wspierających działalność spółki;
• Analiza i programowanie procedur przetwarzania danych;
• Tworzenie rozbudowanych raportów;
• Tworzenie i testowanie prototypów rozwiązań;
• Prowadzenie dokumentacji związanej z projektem.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne z zakresu programowania;
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie programowania baz danych;
• Biegła znajomość SQL;
• Znajomość środowiska MS SQL 2000/2005;
• Znajomość podstaw Crystal Reports.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej;
• Samodzielność;
• Umiejętność pracy w grupie.

Nasz Klient oferuje:
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
• Stabilne zatrudnienie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-12-10
Wyświetlona: 3988 razy