SEO Specialist (specjalista ds. pozycjonowania)

praca it: etat dla e-Business Solutions / Agencja interaktywna / Warszawa

Tagi: pozycjonowanie seo sem ppc linki sponsorowane

Agencja interaktywna e-Business Solutions świadczącą profesjonalne usługi w zakresie e-commerce, e-marketingu, kreowania wizerunku w internecie oraz wykorzystania nowych mediów i technologii IT w biznesie, poszukuje nowych osób, które wzmocnią nasze zespoły projektowe.

Oczekiwania

- doświadczenie w prowadzeniu projektów SEO;

- znajomości narzędzi analitycznych Google;

- umiejętności sprawnego posługiwania się językiem angielskim;

- samodzielność w realizacji projektów, terminowość i zaangażowanie;

Zakres obowiązków

- przeprowadzanie audytów SEO oraz budowanie strategii pozycjonowania;

- prowadzenie działań SEO dla klientów agencji;

- analiza i monitorowanie przebiegu pozycjonowania stron oraz link building;

- sporządzanie raportów z prowadzonych działań;

- współpraca z działem IT przy rozwoju oprogramowania SEO w agencji;

Oferujemy

- możliwość prowadzenia projektów SEO dla renomowanych Klientów;

- niepowtarzalna atmosferę pracy;

- pomoc w zdobywaniu kompetencji w zakresie pozycjonowania i optymalizacji WWW;

- uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych nt. e-marketingu;

- atrakcyjny system premiowy;

Mile widziane

- doświadczenie zawodowe zdobyte w agencji interaktywnej;

- znajomość dobrych praktyk web usability;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-12-08
Wyświetlona: 5544 razy