Asystent ds. obsługi klienta (język niemiecki + francuski/węgierski/rumuński)

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: German French Hungarian Romanian

Asystent ds. obsługi klienta
(język niemiecki + francuski/węgierski/rumuński)
Warszawa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.
Obecnie dla naszego klienta świadczącego usługi w zakresie działalności maklerskiej związanej z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych poszukujemy osób na stanowisko Asystent ds. Obsługi klienta z językiem niemieckim w Warszawie.

Opis stanowiska:
• Profesjonalna obsługa klienta niemieckiego
• Budowanie długotrwałych relacji z klientami
• Rozwiązywanie problemów klienta w odpowiednim czasie zapewniając wysoki poziom obsługi
• Przyjmowanie telefonicznych zleceń klientów
• Odpowiadanie na reklamacje klientów, zarówno pisemnie jak telefonicznie
• Monitorowanie sytuacji na rynkach finansowych
• Uaktualnianie i weryfikacja bazy danych klientów w systemie CMS
• Współpraca z zewnętrznymi oddziałami firmy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, preferowane finansowe
• Doświadczenie w obsłudze klienta
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego, węgierskiego lub rumuńskiego
• Odpowiedzialność, zdolność do wykonywania kilku zadań równolegle, umiejętność wyznaczania priorytetów
• Wysokie umiejętności komunikacyjne, personalne oraz zdolność do negocjacji
• Dobra znajomość MS Office
• Znajomość rynku finansowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełen etat
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pracę w młodym, profesjonalnym oraz międzynarodowym środowisku
• Wszystkie niezbędne narzędzia oraz szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-05
Wyświetlona: 4953 razy