Java Developer (Łódź/Białystok)

praca it: etat dla Cyclad / Białystok

Tagi: java

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającego się centrum BPO – poszukujemy osoby na stanowisko Java Developer do Białegostoku/Łodzi.

Opis stanowiska:
• Zbieranie wymagań, projektowanie rozwiązań zgodnie z oczekiwaniami klienta
• Prowadzenie dokumentacji technicznej
• Raportowanie do Technical Lead (status projektu, ocena ryzyka, itd.)
• Proponowanie rozwiązań, ulepszeń
• Współpraca z członkami zespołu wsparcia technicznego w zakresie identyfikowania oraz rozwiązywania potencjalnych problemów

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość Javy (Core Java, JDBC, Ant, Cruise Control, Team Unity, Junit), wzorców projektowych
• Doświadczenie w pracy na Unixie (Sun Solaris)
• Znajomość relacyjnych baz danych (Sybase/Ase)
• Znajomość IBM WebSphere Application Server
• Znajomość Sagent Solution ETL Tool
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy zgodnie z metodologią Agile

Oferujemy:.
• Ciekawą pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
• Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, kursy języka angielskiego i niemieckiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-04
Wyświetlona: 3118 razy