Junior Search Engine Marketing Specialist

praca it: etat dla Netsprint.pl / Warszawa

Tagi: reklama Sem e-commerce kampania reklamowa

NetSprint.pl Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowych technologii, należąca do międzynarodowej grupy medialnej Mecom Europe.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów;
- łatwość w analizowaniu danych liczbowych oraz wyników badań marketingowych;
- kreatywność;
- dobra znajomość internetu;
- umiejętność szybkiego uczenia się;
- minimum dobra znajomość języka angielskiego;
Zadania:
- identyfikacja potrzeb reklamodawców;
- planowanie i tworzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarce i sieci kontekstowej:
- dobór słów kluczowych, tworzenie kreacji reklamowych, budżetowanie kampanii;
- analiza skuteczności kampanii reklamowych;
- prowadzenie działań optymalizacyjnych i modyfikacji kampanii reklamowych;
- raportowanie przebiegu kampanii;
Oferujemy:
Atrakcyjne zarobki; opiekę medyczną; możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji; nieformalną i przyjazną atmosferę pracy; elastyczny czas pracy;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-11-23
Wyświetlona: 5466 razy