Administrator Systemów Linux

praca it: etat dla Human Resources Poland Sp. z o.o. / Jastrzębie Zdrój

Tagi: Linux SQL Bash LVM

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się obsługą informatyczną dużych i średnich przedsięborstw w południowej Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: LIN/JZ/AF/JOBS.PL

Miejsce pracy: Jastrzębie Zdrój

Obowiązki:

  • Administrowanie systemami LINUX;
  • Monitorowanie wydajności i błędów;
  • Projektowanie i wdrażanie modyfikacji i poprawek;
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów i dostarczanie wsparcia użytkownikom;
  • Dbałość o poprawne tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w instalacji i obsłudze serwerów Linux (Red Hat, Centos lub dystrybucji pokrewnych);
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących zarzadzania serwisami systemowymi m. in.: apache, squid, bind, dhcp, dovecot, sendmail;
  • Umiejętność pracy z LVM;
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem bazami danych: PostgreSQL, Firebird, MySQL;
  • Umiejętność tworzenia skryptów BASH.

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu zagadnień sieciowych oraz bezpieczeństwa sieci;
  • Znajomość zagadnień wirtualizacji (KVM);
  • Posiadanie certyfikatów: RHCSA lub RHCE.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Karnet sportowy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Miłą atmosferę pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-23
Wyświetlona: 3964 razy