Konsultant Service Desk z językiem niemieckim

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Bydgoszcz

Tagi: German Customer Service Service Desk Help Desk

Bydgoszcz

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta – firmy świadczącej usługi z zakresu technologii informatycznych – poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta Service Desk z językiem niemieckim.

Opis stanowiska:
• Pierwszy kontakt z Klientem drogą telefoniczną i mailową
• Rejestrowanie i przyjmowanie zgłoszeń o usterkach od Klientów
• Rozwiązywanie problemów informatycznych zgłaszanych przez Klientów
• Monitorowanie i nadzór nad terminowością realizacji zgłoszeń
• Udzielanie porad informatycznych
• Eskalacja problemów wyspecjalizowanym działom technicznym

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Chęć zdobycia doświadczenia w branży IT

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-22
Wyświetlona: 4663 razy