Junior developer PHP/Symfony 2

praca it: etat dla Accesto / Wrocław

Tagi: PHP Programista Developer Symfony 2 MySQL

Programujesz w PHP/Symfony2? Zapraszamy do nas!

Lubisz tworzyć praktyczne rozwiązania informatyczne?
Chcesz zobaczyć jak Twój kod zamienia się w gotowe narzędzia?

W Accesto tworzymy rozwiązania IT, które czynią rzeczy prostszymi. Nie lubimy złożonych i nieoptymalnych procesów, procedur i niepotrzebnych rozwiązań. Pracując z klientem, poznajemy jego potrzeby i projektujemy praktyczne narzędzia, które rozwiązują konkretne problemy. Pomagamy zarówno dużym firmom w optymalizacji ich pracy, jak i nowo powstającym start-up w realizacji ich planów. Wierzymy w nowe technologie, bo jeśli można coś zrobić lepiej, zróbmy to!

Chcesz aby Twój kod był wartościowy? Przyłącz się do Accesto!

Poszukujemy developera PHP do rozwijającego się kilkuosobowego zespołu firmy we Wrocławiu. Praca głównie w technologiach back-endowych, w dużej mierze z wykorzystaniem frameworku Symfony2. Oferujemy doświadczenie w dziedzinie nowoczesnych technologii i metod inżynierii oprogramowania. W przeciwieństwie do wielu korporacji nie stosujemy archaicznych rozwiązań i stawiamy na ciągły rozwój.

Oferujemy:

  • Pracę w biurze Accesto w okolicy wrocławskiego rynku
  • Wynagrodzenie 2400-4500zł netto
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Współpraca przy tworzeniu serwisów internetowych i aplikacji WWW
  • Rozwój własnych umiejętności w zakresie programowania rozwiązań webowych
  • Wsparcie doświadczonych programistów
  • Miłą atmosferę współpracy w młodym zespole
  • Comiesięczne obiady firmowe
  • Konto Spotify Premium
  • Kod, którego nie będziesz musiał się wstydzić i projekty, które nie trafiają do szuflady :)
  • Ambitne zadania, które nie pozwolą Ci się nudzić

Obowiązki:

  • Współpraca w zespole programistów w metodyce SCRUM
  • Programowanie w PHP i Symfony 2
  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji internetowych
  • Aktywny udział w planowaniu projektów i rozwoju zespołu

Wymagania:

  • Dobra znajomość PHP 5 oraz MySQL
  • Znajomość framework’u Symfony2
  • Praktyczna umiejętność korzystania z GIT
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość HTML, CSS, Javascript
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Dobra znajomość j. Angielskiego
  • Poszukujemy osoby kreatywnej, samodzielnej i odpowiedzialnej

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość jQuery, Angular.js
  • Znajomość RabbitMQ, Redis
  • Znajomość PostgreSQL, MongoDB, Elasticsearch
  • Znajomość SCRUM

Aplikacje prosimy składać poprzez stronę kariery:

Lub na adres: kariera@accesto.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-17
Wyświetlona: 4724 razy