Web Developer

praca it: etat dla InfoApps / Warszawa

Tagi: PHP HTML CSS JavaScript

Studio deweloperskie InfoApps poszukuje web developera do pracy przy tworzeniu serwisów i stron internetowych.

Wymagania
• znajomość PHP,
• znajomość CSS, HTML,
• znajomość JavaScript,
• znajomość baz danych MySQL,
• podstawowa znajomość Photoshop,
• mile widziany status studenta.

Obowiązki:
• wybór technologii potrzebnych do realizacji projektu,
• tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych,
• implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML/CSS/JavaScript.

Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
• umowa o dzieło lub zlecenie,
• elastyczny czas pracy,
• praca na miejscu, bądź pół zdalna,
• stopień samodzielności uzależniony od doświadczenia,
• ukierunkowanie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
• wsparcie zespołu i dobrą atmosferę pracy,
• udział w innowacyjnych projektach,
• możliwość szybkiego rozwoju i ewentualnego przyuczenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-13
Wyświetlona: 4472 razy