Front-end Developer

praca it: etat dla Interactive Solutions Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: Front-end Developer Developer JQuery GIT UX W3CJavascript HTML5 CSS3 Poznań

Wymagania:

co najmniej 3 lata doświadczenia w budowaniu rozwiązań frontendowych
doskonała znajomość HTML5 / CSS3
dobra znajomość JS / JQuery
doskonała znajomość standardów W3C
podstawowa znajomość PHP
doświadczenie w budowaniu rozwiązań cross-browser
doświadczenie w budowaniu interfejsów na wiele różnych platform (desktop, mobile etc.)
znajomość zasad responsive web design
znajomość GIT
dobra znajomość Photoshopa
dobra znajomość języka angielskiego
zainteresowanie technologiami webowymi i pasja uczenia się nowych rzeczy

Dodatkowo:
umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
wiedza i rozumienie UX i usability
znajomość innych webowych technologii
praktyczna wiedza z zakresu JavaScript frameworks (AngularJS, Backbone.js etc)

Zakres obowiązków:

praca w interdyscyplinarnym zespole nad technologiczną stroną prowadzonych projektów
rekomendacje technologiczne do prowadzonych projektów kreatywnych
kreatywne myślenie o zastosowaniu innowacyjnych funkcjonalności i ich wdrażaniu
prototypowanie
integrowania najlepszych praktyk projektowania stron internetowych i najnowocześniejszych technologii dla projektów internetowych (strony internetowe, aplikacje i narzędzia)
analizowanie potrzeb projektowych od strony technicznej i decydowanie o zastosowaniu technologii
doskonalenie wdrożonych rozwiązań i wykorzystanych narzędzi przy zwróceniu szczególnej uwagi na efektywność i technologię
dbałość o najwyższą jakość kodu i weryfikacja oprogramowania przy zwróceniu szczególnej uwagi na standardy wzorców projektowych

Oferujemy:

atrakcyjne zarobki
pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole
szansę rozwoju zawodowego w mocno ustabilizowanej na rynku agencji
międzynarodowe środowisko pracy
stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode‘u

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-13
Wyświetlona: 4670 razy