Staż w Dziale Business Development - język francuski

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Bełchatów

Tagi: French Recruitment IT

Staż w Dziale Business Development – język francuski
Katowice

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Tworzenie i aktualizacja listy potencjalnych Klientów w Polsce i w krajach frankofońskich
• Badanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego firmy, w tym badanie konkurencji
• Śledzenie rynku pracy w zakresie profili IT i profili biznesowych w Polsce i zagranicą
• Aktualizacja baz danych klientów i kandydatów
• Pomoc w wyszukiwaniu wydarzeń biznesowych organizowanych przez firmy francuskie na terenie Polski
• Działania w zakresie kształtowania wizerunku firmy w mediach społecznościowych
• Wsparcie procesów rekrutacyjnych

Wymagania:
• Dostępność w wymiarze co najmniej 20 godz. tygodniowo w godzinach pracy biura
• Znajomość języka francuskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i research
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Mile widziane doświadczenie we współpracy z ludźmi: koła naukowe, organizacje konferencji, praktyki
• Dobra organizacja pracy, umiejętności interpersonalne, zaangażowanie i proaktywna postawa, zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:
• 3-miesięczny, bezpłatny staż w młodym, dynamicznym zespole oraz możliwość codziennego kontaktu w języku francuskim z native speakerami
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-10
Wyświetlona: 5007 razy