Programista C++

praca it: etat dla Grupa Profas / Wrocław

Tagi: C++

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy świadczącej usługi realizowania projektów IT, poszukujemy kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław
ref.: PS/PC/04/15

Zakres obowiązków:
-realizacja zadań programistycznych zgodnie z wymaganiami Klienta
-uczestnictwo w sesjach planowania i wyjaśniania wymagań
-testowanie własnego kodu
-dbanie o jakość realizowanych przez zespół zadań

Wymagania:
-minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty C++
-znajomość języka angielskiego
-doświadczenie w realizowaniu projektów komercyjnych
-doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem
-bardzo dobra organizacji pracy
-umiejętności pracy w zespole
-mile widziane doświadczenie w branży DTV oraz STB

Oferujemy:
-podjęcie współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej
-niezbędne narzędzia pracy
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-pakiet benefitów
-szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-10
Wyświetlona: 4337 razy