Developer Ruby On Rails

praca it: etat dla AKRA Polska / Kraków

Tagi: Ruby Ruby on Rails RoR programista

Stanowisko
Senior Ruby on Rails Developer

Opis stanowiska pracy
Poszukujemy kandydata na stanowisko Senior Ruby on Rails Developer, praca głównie w Krakowie, okresowe wyjazdy do Niemiec.

Co oferujemy:
dowolną formę współpracy;
delegacje płatne dodatkowo w wysokości zależnej od miejsca docelowego delegacji;
rozsądne zarządzanie czasem (bez “deadline rush”);
wynagrodzenie ustalane indywidualnie, zależne od predyspozycji i pozostałych warunków umowy;
nauka języków obcych;
bogaty pakiet sportowy i medyczny;
świetną atmosferę pracy, smaczną pizzę w każdy poniedziałek, po godzinach rozgrywki w piłkę nożną, PS3 i gry planszowe.

Czego unikamy:
pracy w weekendy i nadgodzin;
pracy nad wieloma projektami jednocześnie (max 2);
pracy na część etatu.

Wymagania:
Minimum 4 lat doświadczenia praktycznego w Ruby on Rails;
Możliwość okresowych wyjazdów do Niemiec;
Dostępność na cały etat;
Chęć dalszego rozwoju;
Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym.

Mile widziane:
5-7 lat doświadczenia zawodowego w Ruby on Rails,
Znajomość GIT i praktyki Continous Integration;
Znajomość narzędzi testowania Rspec, Capybara;
Znajomość metodologii Agile, Scrum, Kanban, Waterfall;
Praca na stanowisku CTO/głównego programisty;
Znajomość j. niemieckiego.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie interesujący czekamy na Twoją aplikacje. CV/portfolio prosimy wysyłać na adres praca[at]akra.net

W aplikacji proszę zamieścić formułę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-09
Wyświetlona: 4406 razy