Administrator Linux

praca it: etat dla Human Resources Poland Sp. z o.o. / Knurów

Tagi: Linux Ubuntu bash php perl

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla Naszego Klienta, firmy dostarczającej usługi multimedialne zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: ADMIN/AF/JOBS.PL

Miejsce pracy: okolice Gliwic, Knurów

Obowiązki:

  • Konfiguracja i administracja serwerów Linux, efektywne rozwiązywanie problemów,
  • Zarządzanie aplikacjami,
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych,
  • Administracja siecią LAN, WAN, GPON.

Wymagania:

  • Znajomość, instalacja i obsługa serwerów Linux (Ubuntu/Debian),
  • Znajomość zagadnień virtualizacji,
  • Umiejętność pisania skryptów w bash, php, perl,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienia dokumentacji,
  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w admonistrowaniu siecią LAN, WAN, GPON,
  • Znajomość sieci L2 i L3 (vlan, routing, VPN),
  • Znajomość technologii VoIP (SIP).

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia i dostęp do najnowszych technologii,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Telefon, laptop.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-07
Wyświetlona: 4053 razy