JavaScript Developer

praca it: etat dla PGB HR / Łódź

Tagi: JavaScript HTML5 CSS3 AJAX Backbone js

Dla naszego Klienta Firmy z branży IT specjalizującej się w kreowaniu i dostarczaniu najlepszych rozwiązań w obszarze aplikacji mobilnych szukamy osób na stanowisko:

Miejscowość: Łódź

Nr Ref.: JSD_0315_ŁDZ_S2

Opis stanowiska:
- Tworzenie oprogramowania działającego po stronie serwera i klienta (przeglądarki internetowej)

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe kierunkowe
- Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript
- Wiedza na temat OOP i wzorców projektowych
- Znajomość systemów kontroli wersji
- Znajomość technologii AJAX
- Podstawowa znajomość baz danych
- Umiejętność pisania czystego kodu
- Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania i pisania dokumentacji technicznej
- Umiejętność pracy w zespole i samodzielnego rozwiązywania problemów
- Znajomość Node.js oraz CoffeeScript
- Znajomość dowolnego frameworka MV* dla języka JavaScript (preferowany Backbone.js)
- Umiejętność tworzenia kodu działającego na różnych przeglądarkach, platformach oraz urządzeniach mobilnych
- Wiedza w zakresie Responsive Web Design oraz Progressive Enhancement
- Doświadczenie w pracy z Less i Gulp

Nasz Klient oferuje:
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość dostosowania formy zatrudnienia do indywidualnych potrzeb
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
- Dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i technologii
- Szansę na rozwój osobisty
- Przyjazne warunki pracy i wsparcie zespołu
- Atrakcyjny pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-07
Wyświetlona: 4254 razy