Webdeveloper, Programista PHP, Web Developer

praca it: etat dla PGB HR / Katowice

Tagi: PHP Programista PHP

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta, firmy z branży IT, który prowadzi projekt obejmujące budowę platformy e-commerce w środowisku PHP na potrzeby utrzymania kilkudziesięciu wiodących serwisów z rynku europejskiego poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko:

Programista PHP – Katowice

Zadania:

Budowę aplikacji webowych i e-commerce, Tworzenie baz danych oraz ich optymalizacja, rozbudowę stron www o nowe funkcjonalności i moduły, wdrażanie rozwiązań zewnętrzne funkcjonalności z istniejącymi systemami.

Wymagania:

Min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku programisty PHP,

-biegłej znajomość HTML5, CSS3, Java Script, Ajax (jQuery), Smarty, XML,
-biegłej znajomość języka PHP (OOP) i SQL,
-doświadczenia w tworzeniu sklepów internetowych.

Mile widziane:

-znajomość framework“ów: Symfony 2, Zend Framework,
-Znajomość systemów kontroli wersji: GIT lub SVN.

Nasz klient oferuje pracownikom:

Realizację ciekawych i nowoczesnych projektów w międzynarodowym środowisku, Samodzielne stanowisko, Atrakcyjne wynagrodzenie, Komfortowe warunki pracy, Nowoczesne narzędzia pracy, Elastyczne godziny pracy (7-17), w ostateczności w grę wchodzi praca zdalna, Prace w młodym zespole, który tworzy bardzo miłą atmosferę w pracy, Umowę o pracę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-07
Wyświetlona: 4366 razy