Projektant / Programista PHP

praca it: etat dla iTV Media Interactive Sp. z o.o. / Cała Polska

Tagi: Projektant Programista PHP Symfony

iTV Media Interactive Sp. z o.o.

Spółka realizująca projekty IT z obszarów: Internet / biznes; realizująca projekty również dla międzynarodowych klientów.
W związku z intensywnym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

PROJEKTANT / PROGRAMISTA PHP

Miejsce pracy: Praca do wyboru w: zdalnie (cała Polska), w biurze w Lublinie lub Białymstoku.
Elastyczne godziny pracy, cały lub część etatu, zależnie od preferencji kandydatów.

Opis stanowiska:

Osoba odpowiedzialna za tworzenie i rozwój zaawansowanych aplikacji Internetowych.
Chętnie także w charakterze Lidera Zespołu.

Wymagania:
* Dobra znajomość: PHP5, MySQL5, XHTML, CSS.
* Doświadczenie w programowaniu obiektowym.
* Znajomość technologii: JavaScript (AJAX, jQuery), Smarty.
* Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaradność i samodzielność.
* Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji technicznych.

Dodatkowymi atutami będzie:
* Doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony2, ewentualnie: Zend, CakePHP.
* Doświadczenie w obszarze skalowalności aplikacji Internetowych.
* Znajomość zagadnień optymalizacji baz danych (MySQL).
* Znajomość technologii: HTML5.
* Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji Internetowych.
* Znajomość zagadnień związanych z administracją serwerami (Linux).
* Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (SVN, Git).

Oferujemy:
* Elastyczne godziny pracy, praca zdalna lub zależnie od preferencji w biurach: Lublin, Białystok.
* Cały lub część etatu, zależnie od preferencji kandydatów.
* Pracę nad dużymi, ciekawymi i innowacyjnymi projektami.
* Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i doświadczenia.
* Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy.
* Udział w ambitnych projektach, również o skali międzynarodowej.
* Możliwość szybkiego awansu w związku z dynamicznym rozwojem spółki.
* Bardzo dobrą atmosferę pracy, w ambitnym zespole (30 osób).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-02
Wyświetlona: 4789 razy