Asystent działu księgowości/bezpłatny staż

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: księgowość staż finanse

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów. W chwili obecnej poszukujemy osoby zainteresowanej trzymiesięcznym stażem w Dziale Księgowości, która wesprze nas przy realizacji bieżących zadań.

Zakres obowiązków:

• Wsparcie Głównej Księgowej przy realizacji bieżących i różnorodnych czynności

Nasze oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, rachunkowości lub pokrewne
• Nawet minimalne doświadczenie zawodowe w zakresie finansów (praktyka, staż, praca w niepełnym wymiarze godzinowym etc.)
• Gotowość do współpracy długoterminowej (3 miesiące) w wymiarze min. 20 godz./tyg.

Co oferujemy w zamian:

• Ciekawy, pełen wyzwań staż w młodym i dynamicznym zespole w środowisku międzynarodowym w firmie o płaskiej hierarchii
• Różnorodne zadania, od prostych po bardziej kompleksowe, w zależności od Twoich upodobań
• Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z dziedziny księgowości

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-30
Wyświetlona: 5329 razy