Sharepoint Analyst [Kraków]

praca it: etat dla Jobfinder / Kraków

Tagi: Sharepoint

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety, do zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Sharepoint Analyst
Nr ref: WSK15SHPHB
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
- Zapewnienie wsparcia systemowego, procesowego i szkoleniowego dla Krakowskiej grupy finansowej,
- Zapewnienie dodatkowego wsparcia systemów w czasie miesięcznych i rocznych zamknięć,
- Zarządzanie projektami SharePoint,
- Opracowanie rozwiązań opartych na SharePoint Workflow i Enterprise,
- Rozwiązania niestandardowe SharePoint oparte na InfoPath, JavaScript i C #,
- Wsparcie istniejących rozwiązań,
- Organizowanie szkoleń i prezentacji z SharePoint dla użytkowników biznesowych,
- Tworzenie dokumentacji,

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (IT lub Finanse),
- Doświadczenie przy projektach wdrożeniowych, tworzeniu rozwiązań, analizie wymagań oraz wsparcie dla użytkowników,
- SharePoint 2007-2013, Active Directory i serwer Windows,
umiejętności analityczne,
- Przygotowanie i / lub prowadzenie szkoleń.

Mile widziane:
- Doświadczenie w Hyperion lub Oracle Financials,
- Zarządzanie projektami, negocjacje i umiejętność zarządzania czasem,
- Projektowanie i rozwój stron internetowych,

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,
- Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia,
- Dynamiczną atmosferę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Bogaty pakiet socjalny i benefitów,
- Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-30
Wyświetlona: 4778 razy