Programista Java

praca it: etat dla Grupa Profas / Cała Polska

Tagi: Java SQL XML HTML

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.
Obecnie dla naszego Kliena, firmy działającej na rynku zaawansowanych technologii , poszukujemy osób na stanowisko:

NR REF: PS/PJ/032015
PRACA ZDALNA

Opis stanowiska: Projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika dla serwerów aplikacyjnych w technologii Java

Wymagania: Dobra znajomość Java, XML, HTML Znajomość SpringFramework, Hibernate 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku Znajomość języka SQL Otwartość i ukierunkowanie na zdobywanie wiedzy Komunikatywność, rzetelność, samodzielność, motywacja do pracy

Mile widziane: Znajomość Android Znajomość systemów ERP Język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Nasz Klient oferuje: Pracę w młodym zespole Przyjazną atmosferę pracy Atrakcyjne wynagrodzenie Stałe podnoszenie kwalifikacji Szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-27
Wyświetlona: 4440 razy