Programista PHP/MySQL | PHP Developer

praca it: etat dla Diverger Polska Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: programista php zend gdańsk trójmiasto gdynia sopot

Programujesz w PHP? Rozglądasz się za nową lub lepszą pracą?

Sprawdź ofertę firmy DIVERGER Polska Sp. z o.o.

Jeśli programowanie w PHP sprawia Tobie przyjemność, oferowane przez nas warunki spełniają Twoje oczekiwania – prześlij nam swoją aplikację.

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości PHP 5.x;
  • bardzo dobrej znajomości zasad programowania obiektowego;
  • bardzo dobrej znajomości SQL w dialekcie MySQL (opcjonalnie PostgreSQL);
  • co najmniej dobrej lub bardzo dobrej znajomości Zend Framework;
  • dobrej lub bardzo dobrej znajomości jQuery;
  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • samodzielności w rozwiązywaniu zadań;
  • dobrej znajomość HTML/CSS;
  • zaangażowania, sumienności i odpowiedzialności;

Zadania

  • projektowanie, programowanie, wdrażanie i rozwój dedykowanych aplikacji dla serwisów web2.0;
  • optymalizacja powyższego oprogramowania;

Dodatkowym atutem będzie

  • wykształcenie w kierunku informatycznym;
  • znajomość Eclipse PHP IDE lub analogicznych;
  • praktyczna znajomość systemów kontroli wersji SVN lub analogicznych (CVS, GIT);
  • znajomość innych frameworków, w szczególności Symfony;
  • praktyczna znajomość Doctrine ORM;
  • znajomość ActionScript3;
  • znajomością szablonów (np. Smarty);
  • praktyczna wiedza na temat zastosowania wzorców projektowych;
  • praktyczna wiedza na temat modelowania UML;
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa serwisów internetowych;
  • wiedza na temat optymalizacji aplikacji działających pod dużym obciążeniem;
  • umiejętność administracji systemami Linux;

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (praca w biurze w Gdańsku);
  • możliwość rozwoju osobistego;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • bezpośredni wpływ na architekturę tworzonych aplikacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wyjściowo od 2.500 do 3.500 PLN netto, ściśle powiązane z umiejętnościami, doświadczeniem oraz efektami pracy);
  • cenne doświadczenie zawodowe w pracy przy dużych projektach;
  • zdrowe podejście do pracy, czyli pracę po 8h dziennie (8:30-16:30), 5 dni roboczych w tygodniu;
  • najlepszą herbatę i luźną atmosferę w miejscu pracy;
  • dostęp do zasobów wiedzy tematycznej;

Przeanalizuj dokładnie czego wymagamy oraz co stanowi dla nas dodatkową wartość. Wykaż, w których podpunktach spełniasz te oczekiwania i w jakim stopniu. Jeśli uważasz, że inne umiejętność będą Twoim atutem – bez wahania napisz nam o nich.

W treści maila nie zapomnij dopisać klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-11-04
Wyświetlona: 12570 razy