Flash Developer do realizacji gry MMOG

zlecenia it dla Perfect Games / Poznań

Tagi: flash Programista developer gry

Spółka technologiczna Perfect Games z siedzibą w Poznaniu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Flash Developer

przy bardzo innowacyjnym, międzynarodowym projekcie – grze MMOG (Massive Multiplayer Online Game) z elementami portalu społecznościowego.

Zakres obowiązków:
uczestnictwo w projektowaniu rozwiązań
programowanie i wdrażanie zaprojektowanych modułów i zmian
tworzenie interfejsu użytkownika na podstawie projektu graficznego
tworzenie dokumentacji tworzonego projektu

Wymagania:
praktyczna znajomość Action Script 2, Action Script 3, xml, orm
umiejętność myślenia analitycznego
umiejętność analizy dokumentacji technicznej
znajomość grafiki i obsługa programów graficznych (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)

Dodatkowym atutem będzie:
znajomość zagadnień z zakresu usability
umiejętność pracy w systemie kontroli wersji (SVN)
prowadzenie dokumentacji i praca w systemie Trac

Cechy charakteru kandydata:
otwartość na nowinki techniczne – przegląd rynku
kreatywność, komunikatywność
umiejętność podejmowania decyzji, planowania i organizowania pracy,
samodzielność i odpowiedzialność
rzetelność, dokładność, sumienność.

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego i dalszej kariery przy tworzeniu innowacyjnych aplikacji online,
możliwość nauki najnowszych technologii internetowych,
bardzo ciekawą pracę przy dużym i ambitnym międzynarodowym projekcie,
świetną atmosferę pracy, w młodym zespole,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-11-02
Wyświetlona: 5677 razy