Administrator / Programista SharePoint

praca it: etat dla hr.pl / Warszawa

Tagi: administrator it sharepoint programista

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, firmy należącej do światowej czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach: ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko oraz transport i konstrukcje. Firma jest członkiem – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z ponad 45-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym i skupiającej ponad 40 oddziałów na czterech kontynentach.

Obecnie poszukujemy kandydatek/-ów na stanowisko:

Nr ref.: Admin/SharePoint/KK/JOBS.PL
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:

administrowanie witrynami oraz rozwój infrastruktury SharePoint ,
dostosowywanie witryn w oparciu o wbudowane mechanizmy SharePoint oraz SharePoint Designer,
tworzenie rozwiązań na platformie .NET (MS Visual Studio C#),
tworzenie dokumentacji,
administrowanie serwerami SharePoint,
administrowanie serwerem SQL.

Wymagania:

wykształcenie wyższe (licencjackie/magisterskie) w kierunkach informatyka, telekomunikacja lub kierunki pokrewne,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
dobra znajomość SharePoint 2010, doświadczenie w pracy z SharePoint 2013 będzie dodatkowym atutem,
minimum 3 lata doświadczenia jako administrator SharePoint,
minimum 1 rok doświadczenia w charakterze programisty/developera SharePoint,
doskonała organizacja pracy w tym systematyczność, dokładność, rzetelność oraz umiejętność priorytetyzacji zadań,
zdolności analityczne,
mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferta:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwa także współpraca w ramach działalności gospodarczej),
możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie,
współpracę z międzynarodowym zespołem administratorów IT,
konkurencyjne warunki zatrudnienia (pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie zajęć rekreacyjnych i sportowych, nauka języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-24
Wyświetlona: 4429 razy