.NET Web Developer

praca it: etat dla Hr.pl / Warszawa

Tagi: C# angularjs html5 javascript

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Naszym klientem jest jedna z największych na rynku polskim firm wydawniczych. Do swojego zespołu programistów poszukują doświadczonej osoby na stanowisko:

Nr ref.: NETWEB/WAW/AF/JOBS.PL
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania

*Projektowanie i tworzenie aplikacji webowych na potrzeby firmy,
*Współpraca z pozostałymi członkami zespołu,
*Praca na podstawie dokumentacji technicznej.

Wymagania

*Min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych,
*Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych, tworzeniu działających prototypów,
*Dobra znajomość C# i .NET,
*Praktyczna znajomość HTML5, CSS3, JavaScript,
*Znajomość AngularJS lub jQuery,
*Znajomość zagadnień związanych z RWD,
*Praktyczna znajomość zasad OOP, TDD,
*Znajomość SVN i GIT, oraz zagadnień związanych z testami jednostkowymi,
*Dobra znajomość języka angielskiego,
*Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole nad wspólnym projektem, jak również zdolność do samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych.

Mile widziane

*Znajomość .NET MVC, MVVM,
*Podstawy SQL i MS SQL server,
*Umiejętność pracy wg metodologii zwinnych jak Scrum, Kanban,
*Znajomość frameworków JS, np. Knockout, Backbone.

Oferujemy

*Pracę w międzynarodowym środowisku oraz współpracę ze specjalistami w danym obszarze technologicznym,
*Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
*Benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, możliwość pracy zdalnej, płatne urlopy przy B2B
*Dogodna lokalizacja także przy wykorzystaniu komunikacji miejskiej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-19
Wyświetlona: 4646 razy