Starszy Programista PHP/ Warszawa

praca it: etat dla Galileo Intreractive sp zoo / Warszawa

Tagi: Starszy Programista PHP/ Warszawa

Galileo Interactive to agencja interaktywna, dostarczająca innowacyjne rozwiązania w obszarze e-marketingu i systemów wewnętrznych oraz wdrażająca własne projekty startup-owe.

Galileo Interactive tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji zaawansowanych projektów informatycznych. Do naszych Klientów należą Coca-Cola HBC, Nestlé Waters, RWE, Tesco, Kimberly-Clark, stworzyliśmy także ważny społeczny serwis Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego oraz byliśmy oficjalnym partnerem strategicznym przygotowań Polski do UEFA EURO 2012.

Fundamentem naszych sukcesów jest Zespół! Jeżeli masz umiejętności, pasję, można na Tobie polegać i lubisz innych ludzi, zapraszamy do nas!

www.galileointeractive.pl

W chwili obecnej poszukujemy osobę na stanowisko:
Starszy Programista PHP
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• projektowanie i implementowanie aplikacji internetowych,
• przygotowywanie logiki i architektury aplikacji,
• analiza wymagań funkcjonalnych,
• współpraca z zespołem programistycznym
• udział w projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności
• rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu i optymalizacja stosowanych rozwiązań.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość PHP 5,
• praktyczna znajomość programowania OOP,
• znajomość wzorców projektowych,
• znajomość framework Symfony,
• biegła znajomość języka SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych,
• praktyczna znajomość baz danych MySQL / PostgreSQL,
• znajomość architektury MVC,
• znajomość HTML / CSS / JavaScript (jQuery),
• znajomość systemów kontroli wersji SVN lub pokrewnych,
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.
• Mile widziana znajomość API portali społecznościowych

Oferujemy:
• stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• wynagrodzenie 6-8 tys
• wyjątkową atmosferę w młodym zespole,
• rozwój kwalifikacji zawodowych
• urozmaicony zakres prowadzonych projektów
- forma zatrudnienia dowolna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-18
Wyświetlona: 4689 razy