Developer Delphi (5600-8000zł netto)

praca it: etat dla Experis / Gdańsk

Tagi: Delphi MS SQL

Zadania:
Rozwijanie aplikacji w ramach zespołu deweloperskiego
Udział w testach aplikacji
Wsparcie w zakresie usuwania błędów i obsługi użytkowników aplikacji

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne
znajomość relacyjnych baz danych, w tym MS SQL Server
znajomość języka programowania DELPHI
znajomość modelowania w notacji UML
umiejętność analitycznego myślenia
nastawienie na rozwój poprzez wdrażanie nowych trendów rynkowych w zakresie technologii i inżynierii oprogramowania

Oferujemy:
Wynagrodzenie 5600-800zł netto
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
Elastyczny czas pracy: 8-18
Rozwój produktów używanych przez kilkadziesiąt tysięcy użytkowników
Pracę w oparciu o metodyki zwinne;
Pakiet socjalny (Karta Multisport, prywatna opieka medyczna).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-13
Wyświetlona: 4793 razy