PHP Developer

praca it: etat dla hr.pl / Bełchatów

Tagi: PHP Developer programowanie programista php

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się Firmy, specjalizującej się w dostarczaniu usług konsultingowych dla branży IT, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Nr ref.: PHP/KN/JOBS.PL
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:

Budowa aplikacji przy użyciu Framework Symfony 2.x,
Umiejętności optymalizowania zapytań do bazy danych,
Tworzenie aplikacji wykorzystującej Symfony 2, w oparciu o dostarczoną dokumentację,
Programowanie z wykorzystaniem metodologii Test Driven Development oraz dokumentowanie tworzonego kodu,
Raportowanie do lidera projektu.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość PHP 5 (OOP),
Dobra znajomość Symfony 2.x Framework,
Dobra znajomość Doctrine 2,
Praktyczna znajomość jezyka SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych,
Praktyczna znajomość baz danych MySQL,
Mile widziane inne bazy (płaskie), MongoDB.

Oferujemy:

Możliwość pracy przy międzynarodowych projektach,
Miłą atmosferę pracy,
Elastyczne godziny pracy,
Premie kwartalne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-12
Wyświetlona: 4726 razy