Tester oprogramowania

praca it: etat dla iTV Media Interactive Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: tester Behat Mink PHP HTML

iTV Media Interactive Sp. z o.o.
Spółka realizująca projekty IT z obszarów: Internet, TV, Facebook, Mobile.
Realizująca projekty również dla dużych międzynarodowych klientów.
W związku z bardzo intensywnym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
Osoba odpowiedzialna za testowanie aplikacji Internetowych i wspomaganie prac zespołu programistów. Stanowisko otwarte dla osób stawiających pierwsze kroki przy tworzeniu oprogramowania / chcących się na nauczyć programowania.

Wymagania:

  • Bardzo podstawowa znajomość języków PHP i HTML.
  • Dokładność i sumienność.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaradność i samodzielność.
  • Odpowiedzialność za efekty swojej pracy.

Dodatkowym atutem będą

  • Znajomość systemu kontroli wersji: Git
  • Podstawowa znajomość narzędzi: Behat, Mink, Selenium.
  • Znajomość technik tworzenia przypadków i scenariuszy testowych.
  • Wiedza z zakresu kontroli jakości oprogramowania.

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami, w obszarze serwisów internetowych, aplikacji TV / mobile / Facebook
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
  • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań.
  • Udział w ambitnych projektach, również o skali międzynarodowej.
  • Współpracę z dużymi klientami.
  • Elastyczne godziny pracy, w tym częściowa możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość szybkiego awansu w związku z dynamicznym rozwojem spółki.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, w ambitnym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-12
Wyświetlona: 5014 razy