Front-End Developer

praca it: etat dla hr.pl / Warszawa

Tagi: front-end web JavaScript www RWD

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się Firmy, specjalizującej się w dostarczaniu usług konsultingowych dla branży IT, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Nr ref.: FRONT/DEV/KN/JOBS.PL
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:

Analiza wymagań i rekomendowanie zmian fronendowych w serwisach WWW,
Realizacja projektów dla klientów spółki,
Dbanie o jakość projektów od strony użyteczności.

Wymagania:

Minimum roczne doświadczenie z angularJS,
Znajomość RWD,
Znajomość css3 (sass/less),
Znajomość bootstrap,
Zmysł estetyczny.

Oferujemy:

Możliwość pracy przy międzynarodowych projektach,
Miłą atmosferę pracy,
Elastyczne godziny pracy,
Premie kwartalne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-10
Wyświetlona: 5212 razy