PHP Developer (Zend1)

praca it: etat dla Ligo Headhunters / Warszawa

Tagi: PHP MySQL

Ligo Headhunters dla klienta poszukuje Programisty php – (Zend1)

Nasz klient jest firmą działającą na rynku międzynarodowym z własną platformą technologiczną. Ich rozwiązania są dostępne obecnie w 13 krajach. Wdrażają projekty kompleksowych platform technologicznych, które pełnią funkcję e-commerce, social, CRM oraz rozliczania prowizji. Pracują w oparciu o własną technologię, natomiast każde wdrożenie wymaga także dopasowania istniejących modułów do oczekiwań klientów. Czasem realizacje są bardzo mocno zindywidualizowane i na potrzeby konkretnych projektów tworzą dodatkowe funkcjonalności. Platforma jest zintegrowana z systemami magazynowo księgowymi w Polsce i na rynkach rosyjskojęzycznych. Kod źródłowy jest utrzymywany w repozytoriach GIT. Bardzo mocno wykorzystują mechanizm branchy w czym wspiera ich GIT Flow.

Firma pozostawia programistom swobodę w wyborze IDE. U nich na prowadzeniu wychodzi phpStorm, wypiera NetBeansa. Programiści pracują na MacBookach Pro. Każdy ma do dyspozycji dodatkowy monitor. Wspierają się również systemami online do kontaktu z klientem lub do organizacji pracy np. zendesk.com, teamwork.com. Wszyscy mają również do dyspozycji komunikator HipChat.

Opis stanowiska:

Lubisz być ważny? Pewnie, każdy lubi!

A co sprawia, że ktoś jest ważny i taki się czuje? Odpowiedzialność! Będziesz u nas odpowiedzialny za tworzenie i rozwój aplikacji internetowych! Sam widzisz. W dobie smartfonów znaleźć kogoś bez aplikacji w telefonie to jak szukać diamentu w piaskownicy! Ty będziesz na samej górze tej piramidy! BANG! BONUS!

Lubisz obowiązki? Wywiązanie się z nich zawsze daje satysfakcje! Damy Ci więc też obowiązki! Do Ciebie bowiem będzie należało aktywne uczestnictwo w ulepszaniu naszych produktów. Twoja opinia i poprawki będą dla nas bardzo cenne i ułatwią życie użytkownikom naszych aplikacji! Czujesz to?

Konieczne i absolutnie niezbędne:

Biegła (nie bierna, nie w teorii, nie dostateczna – BIEGŁA) znajomość PHP 5, OOP i wzorców projektowych
Znajomość Zend Framework 1 i zasad savoir vivre niezbędne!
Umiejętność pracy z bazami danych MySQL 5 (znajomość języka SQL)
Pożądana jest też umiejętność wykorzystanie przerw na pełny chillout, kawkę i ploteczki albo kanapkę i gazetkę– Higiena umysłu przede wszystkim!
Umiejętność pracy z GIT, z płcią piękną i płcią brzydszą, w zasadzie w ogóle umiejętność pracy z ludźmi się przyda
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji, ENGLISH, ENGLISH EVERYWHERE..

Co w zamian?

Konsola PS3 (Mortal Kombat 9, Fifa 2014), tak, tak dobrze widzisz, Magia? Praca marzeń!
Swobodna atmosfera w pracy, bo po co się spinać?
Pewnie chciałbyś się rozwijać.. A może jeszcze doskonalić się w tym co robisz?! No dobra.. Niech będzie. Taka możliwość też tu u nas figuruje
Względnie atrakcyjne wynagrodzenie, odrobinkę wyższe niż średnia krajowa w widełkach 6-8 tysięcy NETTO w oparciu o dowolną formę współpracy. Premie też przewidujemy!
Szansa, szansa, szansa.. Szansa na sukces! Mianowicie opcja udziału w międzynarodowych projektach i poznanie unikalnych technologii!
Gratka jakich mało.. Będziesz miał okazję by zapoznać się z mechanizmami działania systemów zewnętrznych. Mówią, że to całkiem interesujące!
No i najważniejsze! Zgrany i otwarty zespół jest fundamentem naszej firmy! Integracja miejscowa i wyjazdowa to podstawa! Bo jak bez tego?!Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-09
Wyświetlona: 1817 razy