Project Manager

praca it: etat dla Altimi Solutions Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Project Manager

(lokalizacja: Wrocław).

Obowiązki:
• Planowanie projektu i nadzór nad jego realizacją
• Ustalanie standardów i zasad oraz opracowanie celów i wymagań projektu
• Zarządzanie zespołem projektowym
• Zarządzanie przepływem informacji
• Analiza wymagań klienta, wprowadzania innowacyjnych rozwiązań
• Raportowanie etapu realizacji projektu
• Współpraca z Zarządem

Oczekiwania:
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami
• Umiejętność komunikowania się w języku angielskim
• Ogólna znajomość technologii informatycznych
• Samodzielność, umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Kurs języka angielskiego i niemieckiego
• Pracę w miłej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-09
Wyświetlona: 4597 razy