Frontend Developer - Warszawa

praca it: etat dla Manpower / Warszawa

Tagi: javascript html5 frontend css angular

Zadania:
- tworzenie serwisów intranetowych dla prawie stu tysięcy unikalnych użytkowników
- projektowanie zewnętrznych stron produktowych i wizerunkowych
- projektowanie mobilnych aplikacji hybrydowych

Wymagania:
- biegła znajomość JavaScript,
- bardzo dobra znajomość HTML5, XHTML, HTML, XML,
- bardzo dobra znajomość CSS (Less / Sass),
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie),
- bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z Cross-Browsing (również mobile) oraz RWD,
- bardzo dobra znajomość AngularJS, jQuery, jQuery UI oraz narzędzi Bower, Grunt, Yeoman, JSHint,
- dobra znajomość Bootstrap,
- znajomość zagadnień związanych z AJAX, RESTful,
- znajomość zagadnień związanych z optymalizacją działania stron WWW,
- umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT/SVN oraz JIRA,
- podstawowa znajomość Photoshop lub GIMP,

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej szwajcarskiej firmie
- pracę w międzynarodowym środowisku
- praca przy stabilnych i dużych projektach
- możliwość wykorzystywania najnowszych technologii w pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-06
Wyświetlona: 4511 razy