Stażysta w Dziale Rekrutacji i Administracji

zlecenia it dla CYCLAD Polska HRServices / Katowice

Tagi: staż hr katowice

CYCLAD jest prężenie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowym obszarem działania firmy są wysoce wyspecjalizowane usługi konsultingowe w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, systemów ERP oraz tworzenia oprogramowania.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim poszukujemy stażystów do pracy w dziale rekrutacji i administracji.

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie spraw administracyjnych związanych z bieżącym funkcjonowaniem firmy
• Prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej firmy
• Przygotowywanie dokumentów i zestawień
• Przygotowywanie ogłoszeń związanych z rekrutacją
• Selekcja nadchodzących aplikacji
• Wyszukiwanie kandydatów w bazie danych i innych dostępnych źródłach
• Preselekcja kandydatów w rozmowie telefonicznej
• Udział w tworzeniu materiałów i narzędzi rekrutacyjnych

Profil osobowy :

Poszukujemy osób komunikatywnych, otwartych na ludzi i pracę w zespole, dokładnych, dobrze zorganizowanych i chętnych do nauki. Mile widziana znajomość co najmniej jednego języka obcego.

Firma oferuje :

Oferujemy BEZPŁATNY STAŻ w młodym, dynamicznym zespole oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem na rynku europejskim w doradztwie IT.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-10-06
Wyświetlona: 9867 razy