Frontend Developer - Warszawa

praca it: etat dla Galileo Intreractive sp zoo / Warszawa

Tagi: Frontend Developer - Warszawa

Galileo Interactive to agencja interaktywna, dostarczająca innowacyjne rozwiązania w obszarze e-marketingu i systemów wewnętrznych oraz wdrażająca własne projekty startup-owe.

Galileo Interactive tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji zaawansowanych projektów informatycznych. Do naszych Klientów należą Coca-Cola HBC, Nestlé Waters, RWE, Tesco, Kimberly-Clark, stworzyliśmy także ważny społeczny serwis Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego oraz byliśmy oficjalnym partnerem strategicznym przygotowań Polski do UEFA EURO 2012.

Fundamentem naszych sukcesów jest Zespół! Jeżeli masz umiejętności, pasję, można na Tobie polegać i lubisz innych ludzi, zapraszamy do nas!

www.galileointeractive.pl

W chwili obecnej poszukujemy osobę na stanowisko:
Frontend Developer
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
• implementacja UI aplikacji internetowych na podstawie makiet funkcjonalnych oraz projektów graficznych,
• optymalizacja stosowanych rozwiązań,
• praca w zespole programistów frontend – backend,
• estymacja czasowa i raportowanie postępu realizacji prac,
• testowanie aplikacji webowych.
Wymagania:
• bardzo dobra, praktyczna znajomość HTML5 / CSS3 / JavaScript / jQuery,
• dobra znajomość Angular.js,
• umiejętność pracy z Adobe Photoshop w zakresie cięcia grafiki,
• wiedza z zakresu dostępności i użyteczności stron internetowych,
• umiejętność optymalizacji rozwiązań pod kątem kompatybilności z wiodącymi przeglądarkami internetowymi.
Mile widziane:
• znajomość RWD i SPA
• znajomość nodeJS, Backbone, Bootstrap
• wiedza z zakresu projektowania UX/UI
• wiedza praktyczna dotycząca Social Media
• posługiwanie się systemem zarządzania wersjami
• umiejętność pracy z metodyka Scrum

Oferujemy:
• stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• wynagrodzenie w przedziale 4 -6 tys
• wyjątkową atmosferę w młodym zespole,
• rozwój kwalifikacji zawodowych
• urozmaicony zakres prowadzonych projektów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-03
Wyświetlona: 4408 razy