Programista PHP

praca it: etat dla Grupa Unity / Wrocław

Tagi: PHP symfony zend HTML

Od zaraz przyjmiemy z otwartymi rękami do naszego zespołu we Wrocławiu:
Programistów PHP

Poszukujemy do zespołu zarówno doświadczonych programistów jak i tych z nieco mniejszym doświadczeniem komercyjnym. Dlatego warto pochwalić się także projektami akademickimi.

Opis stanowiska:
• zapewniamy pracę przy ciekawych projektach dla liderów branżowych
• rozwijanie aplikacji internetowych obecnych klientów naszej firmy,
• wdrażanie i integrowanie oprogramowania innych firm wykorzystujących technologie internetowe.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka PHP 5.3+ (OOP),
• bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL,
• znajomość zagadnień programowania obiektowego oraz wzorca MVC,
• znajomość zagadnień dotyczących integracji systemów informatycznych
• znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej.

Docenimy także:
• znajomość Symfony 2,
• znajomość Zend Framework
• znajomość Doctrine,
• znajomość XML oraz Web Services (SOAP),
• znajomość TYPO3
• znajomość JavaScript, CSS,
• znajomość Domain-Driven Design
• doświadczenie w pracy z systemem wersjonowania GIT,
• znajomość narzędzi Jira, Jenkins, Composer, Phing, GitLab
• znajomość narzędzi klasy ETL

Oferujemy:
• pracę przy ciekawych projektach w naszym biurze,
• godziny pracy skrojone pod Twoje potrzeby,
• szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem,
• integracje w i po projektach,
• pakiety sportowe i medyczne,
• darmową kawę bez limitu :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-03
Wyświetlona: 4531 razy