Web Developer / Webmaster / Programista PHP

praca it: etat dla RECRUIT.PL Agencja Rekrutacyjna / Wrocław

Tagi: PHP ASP Net NET MySQL JavaScript

Lider na polskim rynku sprzedaży produktów IT, z ponad 15 letnim doświadczeniem, poszukuje programisty PHP – Web Developera – Webmastera. Firma poprzez sklepy internetowe oferuje setki grup produktowych m.in. komponenty IT oraz elektronikę konsumencką osiągając wolumeny sprzedaży liczone w dziesiątkach mln złotych (high capacity, high user volume).

Zadania:
opieka techniczna i rozwój firmowych sklepów internetowych;
tworzenie aplikacji intranetowych;
programowanie stron e-commerce;
rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań;
projektowanie i realizacja nowych aplikacji;
budowa i rozwój serwisów internetowych oraz intranetowych opartych na technologii PHP;
tworzenie dokumentacji technicznej realizowanych projektów.

Wymagania:
1 – 2 lata doświadczenia w tworzeniu komercyjnych aplikacji WWW;
dobra znajomość programowania w języku PHP 5 (Zend Framework, Yii, Webservices);
znajomość systemów kontroli wersji (SVN, GIT);
bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych MySQL;
znajomość JavaScript, Ajax w tym framework jQuery;
znajomość Open Source CMS (WordPress, Prestashop) będzie atutem;
znajomość DevExpress ASP.NET MVC będzie atutem;
doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Windows Forms C# będzie atutem;
znajomość tworzenia dokumentacji technicznej projektu będzie atutem;
znajomość programowania w ASP.NET 4 C# MSSQL będzie dużym atutem;
obsługa Photoshop / umiejętność cięcia CSS będzie atutem;
umiejętność projektowania systemów bazodanowych będzie atutem;
umiejętność pracy pod presją czasu;
nastawienie na realizację celów;
umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:
pracę na etat w dużej firmie (150 pracowników) na południu Wrocławia;
wynagrodzenie zależne od doświadczenia a później i wyników, rzędu 5000 – 8000 zł brutto;
premie za wyniki, bonusy socjalne, pakiety medyczne i sportowe;
możliwość rozwoju zawodowego poprzez zarządzanie sklepami internetowymi z setkami grup produktowych IT;
narzędzia pracy + pakiet szkoleń (po okresie próbnym);
zniżki na sprzęt IT.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-03
Wyświetlona: 4458 razy