SEM/PPC Specialist

praca it: etat dla Divante / Wrocław

Tagi: SEM ecommerce

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 6 lat na rynku, ponad 130 osób i ponad 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes.

Zwiększamy sprzedaż za pomocą nowoczesnej technologii. W Divante zyskasz unikalne doświadczenie łączenia on-line i off-line na najbardziej dynamicznym rynku. Będziesz pracować w utalentowanym, interdyscyplinarnym zespole składającym się z projektantów, programistów, psychologów. Pracujemy tylko dla największych, najbardziej perspektywicznych, najszybciej rozwijających się firm w branży.

Szukamy osób chcących połączyć pasję i pracę. Jeśli posiadasz doświadczenie w marketingu sprzedażowym, lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać – napisz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: PRJ-MAR-2015/03

Zakres obowiązków:
- Realizowanie kampanii sprzedażowych CPC/CPM/CPO/CPS dla e-commerce (w tym Google AdWords, porównywarki cenowe);
- Przeprowadzanie audytów pod kątem marketingu efektywnościowego (doradzamy potencjalnym Klientom);
- Całościowa praca nad zwiększaniem sprzedaży wśród naszych Klientów, modelowanie planów marketingowych;
- Analiza i raportowanie efektywności prowadzonych kampanii (analityka internetowa);
- Budowanie trwałych relacji z Klientem (bieżący kontakt z Klientem);

Szukamy osób:
- Posiadających doświadczenie przy prowadzeniu kampanii Google AdWords nastawionych na zwiększenie sprzedaży w e-commerce;
- Znających dobrze narzędzie Google Analytics – w tym moduł e-commerce;
- Zmotywowanych do ciągłego rozwoju;
- Samodzielnych i pro-aktywnych;
- Kontaktowych;
- Znających bardzo dobrze język angielski.

Docenimy:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Certyfikacja Google Adwords iGoogle Analytics;
- Doświadczenia z pracą nad porównywarkami oraz Facebook Ads;
- Doświadczenie przy działaniach optymalizacji użyteczności;
- Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego.

Co oferujemy?
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (nasze wrocławskie biuro);
- Pracę przy największych projektach marketingu e-commerce w Polsce;
- Możliwość specjalizacji w wybranym obszarze (np. analityk, e-mail, social media, PPC i innych wskazanych w indywidualnej ścieżce rozwoju);
- Rozwój osobisty + wsparcie całego zespołu Divante;
- Dużą autonomię w działaniu;
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-02
Wyświetlona: 5136 razy