Junior Social Media Specialist:

praca it: etat dla Unia Interactive / Warszawa

Tagi: Junior Social Media Specialist

Agencja Interaktywna Unia Interactive specjalizująca się w kompleksowej obsłudze kampanii interaktywnych, szuka kreatywnych, ciekawych świata osób na stanowisko:

Zakres zadań:

przygotowywanie koncepcji treści publikowanych w kanałach społecznościowych dla wybranych marek (fan page, blogi, fora dyskusyjne, mikroblogi itp., publikowanie i research treści w kanałach społecznościowych, prowadzenie angażujących dyskusji z fanami/widzami/użytkownikami aktywnymi w poszczególnych kanałach, bieżąca moderacja, monitoring aktywności społeczności i potencjalnych sytuacji kryzysowych, regularne raportowanie.

Wymagania:

czynne uczestnictwo w serwisach społecznościowych, blogosferze, forach internetowych itd. I doskonała znajomość specyfiki poszczególnych kanałów, minimum roczne praktyczne doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w kanałach społecznościowych dla firm/marek (poparte przykładami), bezbłędna polszczyzna, umiejętności copywriterskie, bardzo dobra organizacja czasu pracy, mile widziane: doświadczenia zawodowe w PR.

Oferujemy:

udział w ciekawych projektach dla największych marek na rynku, samodzielność, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. pracę zdalną, praca w biurze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-26
Wyświetlona: 5731 razy