Grafik Kreatywny / Web Designer

praca it: etat dla FUZY - Agencja Interaktywna / Wrocław

Tagi: grafik grafik kreatywny web designer designer

Praca na stanowisku Graphic Designer / Web Designer w biurze w centrum Wrocławia w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:
• Projektowanie stron www oraz identyfikacji wizualnych
• Projektowanie materiałów marketingowych
• Przygotowanie do druku wszelkich materiałów marketingowych
• Projektowanie interfejsów użytkownika

Mile widziane:
• znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
• znajomość zasad Usability, User Experience
• znajomość HTML przydatna do przygotowywania projektów, oraz kontaktu z web developerami

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• Pracę przy ciekawych i innowacyjnych rozwiązaniach
• Pracę w młodym zgranym zespole specjalistów
• Możliwość realizacji własnych idei

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator
• Zmysł kompozycyjny i wiedza z zakresu koloru
• umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie
• umiejętność łączenia kreatywnych koncepcji z wymaganiami biznesowymi
• wyczucie estetyczne oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-23
Wyświetlona: 5393 razy