Project Manager

praca it: etat dla GRUPA PTR / Kraków

Tagi: Project Manager Web eCommerce

GRUPA PTR szuka do swojego zespołu Project Managera.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem aplikacji webowych, wdrażaniem narzędzi e-commerce, tworzymy zespół ludzi z pasją i dużym zaangażowaniem w to co robimy, ale bez przesady.

Zadania:

  • planowanie, wdrażanie i obsługa bieżąca powierzonych projektów
  • koordynacja i rozwój współpracy z Klientem
  • koordynacja prac zespołu
  • koordynacja prac podwykonawców
  • monitorowanie potrzeb Klientów

Czego oczekujemy:

  • min. rocznego doświadczenia na stanowisku Project lub Account Manager w branży reklamowej lub IT
  • umiejętności zarządzania projektami
  • umiejętności rozróżnienia html od css :)
  • umiejętności samodzielnego działania oraz pracy w grupie
  • doskonałej organizacji pracy
  • mile widziane doświadczenie w projektach eCommerce

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę / zlecenie / kontrakt),
  • elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-20
Wyświetlona: 5410 razy