Junior Front-end Developer

praca it: etat dla AlterPage sp. z o.o / Warszawa

Tagi: webdeveloper php html css javascript

Agencja interaktywna AlterPage poszukuje Junior Frontend Developera.
Stawiamy na nowe technologie. Poszukujemy przede wszystkim osób, które nie boją się wyzwań i dużych projektów. Nie interesuje nas jaką szkołę skończyłeś/aś tylko co potrafisz.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Głównym zadaniem będzie projektowanie, wdrażanie i rozwój serwisów i aplikacji internetowych oraz mobilnych. Dodatkowym zadaniem będzie wsparcie techniczne (specyfikacje, analizy, testy) projektów. Praca odbywać się będzie w oparciu o HTML5/CSS3 oraz Javascript.

Wymagania:
- chęć rozwoju
- znajomość standardow W3C
- znajomość CSS3
- znajomość zagadnień responsive web design
- znajomość HTML5
- znajomość jQuery framework
- umiejętność cięcia layoutów
- znajomość programu Photoshop

Mile widziane:
- znajomość PHP
- umiejętność pisania w natywnym Javascript
- znajomość GIT
- znajomość node.js
- znajomość jQueryMobile, jQueryUI

Oferujemy:
- Umowę: pełny etat/działalność gospodarcza/umowa zlecenie/umowa o dzieło
- Wynagrodzenie miesięcznie: 2000,00 zł – 4000,00 zł (Brutto)
- Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od umiejętności i formy zatrudnienia
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Doskonałą atmosferę pracy

Dane kontaktowe:

AlterPage sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 70 lok 47
00-175 Warszawa
NIP 5213653177
KRS 0000475211
REGON 146803036

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-20
Wyświetlona: 5195 razy