Starszy Programista PHP Wrocław

praca it: etat dla PIXERS / Wrocław

Tagi: Programista PHP

Zapraszamy do Pixers IT! Jesteśmy firmą z branży eCommerce dynamicznie rozwijającą się na 12 światowych rynkach. W naszym zespole IT skupiamy ludzi, którzy nie tylko są specjalistami w swoim fachu, ale lubią to, co robią. Wolimy dobrze działający soft zamiast PowerPointowej ściemy. Dbamy o to, żeby warunki pracy też sprzyjały temu celowi.

Zmęczyłeś się długim kodowaniem? Zagraj w ping-pinga. Albo ograj kumpla w FIFĘ na konsoli. Doładuj swoje komórki zdrowymi owocami lub niezdrowymi słodyczami. Po godzinach zagraj w planszówkę albo pokera. ;) Chcesz mieć dzień spokoju, żeby skupić się na temacie poza biurem? Popracuj zdalnie. A w piątek wyluzuj się przy firmowym piwku. :)

Trochę o nas i o tym jak pracujemy :)

Twoje główne zadania:

• rozwój kodu aplikacji web,
• przegląd kodu,
• testy funkcjonalne,
• współpraca z zespołem IT w realizacji założonych celów,
• tworzenie dokumentacji technicznej tworzonych rozwiązań,
• udział w imprezach integracyjnych.

Nasze wymagania:

• minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu w PHP,
• znajomość HTML5, CSS3,
• znajomość zagadnień związanych z tworzeniem serwisów przy użyciu MVC,
• dobra znajomość relacyjnej bazy danych MySQL i baz NoSQL,
• olej w głowie.

Mile widziane:

• znajomość Kohana Framework, innych frameworków na plus,
• znajomość zagadnień skalowalości serwisów internetowych,
• JavaScript (jQuery),
• doświadczenie w pracy z systemem wersjonowania kodu Git,
• dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• pracę w zgranym, dynamicznym zespole, w przyjacielskiej, niekorporacyjnej atmosferze,
• atrakcyjne warunki pracy, w tym dopłaty do obiadów, sportu i edukacji,
• owocowe poniedziałki, piwne piątki,
• ping-ponga, planszówki i xbox’a w przerwach w pracy,
• 4 dni w miesiącu pracy zdalnej (sam wybierasz kiedy),
• widełki wynagrodzenia: 4k-9k netto.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-20
Wyświetlona: 5110 razy