Specjalista ds. sprzedaży internetowej INT/PCC/2015

praca it: etat dla PCC Rokita SA / Brzeg Dolny

Jeśli należysz do osób:

* aktywnie działających w internecie i na portalach społecznościowych, * znających zasady działania rynku ecommerce, * lubiących kontakt z ludźmi, * chcących rozwijać swoje pasje i zainteresowania poprzez realizację codziennych wyzwań,

jest to idealna oferta dla Ciebie!

PCC Rokita to nowoczesna firma chemiczna z blisko 70-letnim doświadczeniem na rynku. Produkujemy ponad 250 wyrobów, które znajdują zastosowanie we wszystkich ważnych gałęziach gospodarki. Cechuje nas: stabilna pozycja rynkowa, dynamiczny rozwój i konsekwencja w realizacji strategii. Należymy do międzynarodowej Grupy PCC, która dynamicznie rozwija swoją działalność, w sektorach chemii, energii i logistyki, w 16 krajach świata.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Miejsce pracy: Brzeg Dolny nr ref INT/PCC/2015

Warto do nas dołączyć:

* zapewniamy udział w interesującym projekcie o charakterze start-up, * dajemy szansę na samodzielną realizację strategicznych i ambitnych zadań, * umożliwiamy rozwój kompetencji, m.in. w marketingu oraz rozwoju produktu, * oferujemy motywacyjny system wynagradzania, * zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji.

Główne zadania:

* stworzenie i rozwój sprzedaży internetowej, * realizacja planów sprzedażowych i obsługa sprzedaży w kanałach internetowych, * udzielanie wszelkich informacji dotyczących oferty, dostępności produktów oraz wyjaśnianie wszelkich kwestii związanych z realizacją zamówień, * utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy, * zapewnienie wysokich pozycji serwisu w wyszukiwarkach internetowych, * poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu pozycjonowania – optymalizacja działań, * planowanie, wdrażanie i nadzorowanie działań marketingowych, * analiza efektywności prowadzonych działań, * bieżący monitoring i analiza nowych trendów występujących na rynku.

Nasze oczekiwania:

* kreatywność w działaniu, * wysoki poziom umiejętności interpersonalnych * świetna organizacja pracy własnej, * nastawienie na osiąganie celów, * ważnym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku * znajomość standardów pozycjonowania stron internetowych, * dobra znajomość zasad SEO/SEM, * znajomość analityki internetowej (Google AdWords, Google Analitycs, Gemius Traffic), * znajomość technologii stron www oraz algorytmów wyszukiwarek internetowych będzie dodatkowym atutem,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-20
Wyświetlona: 4179 razy