Junior Java Developer

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: J2EE Spring Hibernate

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.
Aktualnie dla naszego klienta, dostawcy kompleksowych rozwiązań finansowych (takich jak leasing, pożyczki, wynajem długoterminowy, faktoring), współpracującego z czołowymi producentami i dostawcami na rynku polskim i zagranicznym poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Programisty Java.

Opis stanowiska:
• Udział w realizacji strategicznych projektów dla firmy
• Projektowanie, rozwój i utrzymanie systemów informatycznych wspierających działania biznesu
• Współpraca z klientami wewnętrznymi w celu analizy i określenia zakresu zmian
• Wsparcie użytkowników systemów informatycznych w zakresie rozwijanych aplikacji, wprowadzanie ulepszeń i usprawnień
• Realizowanie zadań wynikających z planu projektów oraz tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
• Analiza i usuwanie zgłaszanych błędów
• Udział we wdrażaniu metodyki Domain Driven Design w organizacji
• Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości rozwiązań informatycznych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat
• Roczne doświadczenie w pracy na stanowisku programisty Java
• Znajomość J2EE , Hibernate, Spring
• Praktyczna znajomość SQL i technologii relacyjnych baz danych
• Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi: Eclipse, SVN, Maven oraz wzorców projektowych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Samodzielność oraz umiejętność określania priorytetów

Mile widziane:
• Znajomość UML oraz zagadnień związanych z modelowaniem systemów informatycznych
• Znajomość GWT i/lub Vaadin oraz MS SQL 2008 i/lub DB2
• Znajomość WebServices, JPA, EJB

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Udział w profesjonalnych specjalistycznych szkoleniach
• Rozwój kompetencji w obszarze modelowania i implementacji procesów biznesowych (IBM BPM, SOA, IBM Integration Bus (dawniej Websphere Message Broker)
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-19
Wyświetlona: 4723 razy