Strategy & Innovation Expert

praca it: etat dla PND Futura / Wrocław

Tagi: strategia branding Wrocław kreacja design

Opis stanowiska:
- współtworzenie wizerunku marki w zakresie nowych koncepcji w odpowiedzi na brief
- samodzielne przedstawianie inspiracji pomagających w rozwiązaniu zadań kreatywnych
- analizowanie wizerunku marki i jej pozycji na rynku
- analizowanie trendów rynkowych w brandingu i designie
- udział w prezentacjach i omawianie przygotowanych koncepcji strategii
- prowadzenie działań PR agencji, opracowywanie artykułów dotyczących brandingu

Wymagania:
- entuzjasta brandingu i designu, umiejący przełożyć koncepty marketingowe na kreatywne działania wizerunkowe w opakowaniach i reklamie
- wiedza z zakresu brandingu i reklamy poparta doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku
- umiejętności analityczne w połączeniu ze świetnym wyczuciem estetyki
- lekkie pióro niezbędne przy opracowywaniu tekstów z zakresu artykułów do prasy i działań PR
- komunikatywność w prowadzeniu prezentacji

Oferujemy:
- pracę w jednej z czołowych agencji brandingowych w Polsce, będącej członkiem Klubu Brand Design
- atrakcyjne warunki zatrudnienia i pracę z największymi klientami z branży FMCG
- komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-19
Wyświetlona: 5237 razy