Programista SQL- wdrożeniowiec ERP

praca it: etat dla Find Staff / Warszawa

Tagi: SQL ERP

Dla naszego Klienta, Firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

PROGRAMISTA SQLWDROŻENIOWIEC ERP
Miejsce pracy: okolice Warszawy – Garwolin
Zakres obowiązków:
• koordynowanie procesami zarządzania poprawkami w zakresie nowych procesów IT
• aktywne monitorowanie wersji zainstalowanego oprogramowania ERP/MRP
• weryfikacja dostępnych wersji oprogramowania oferowanych przez producenta
• wykonywanie planu wdrożeń nowych modułów i kontrolowanie na bieżąco jego wykonania
• koordynowanie i cykliczne monitorowanie przebiegu procesu
• podejmowanie akcji naprawczych zmierzających do usunięcia sytuacji niepożądanych
• rekomendowanie ulepszeń oraz realizacji uzgodnionych planów ulepszeń
Wymagania:
• minimum rok doświadczenia na w zakresie zarządzania procesem wdrożeń w firmie
o planowanie wdrożeń ERP/MRP
o monitorowanie przebiegu procesu
o raportowanie
o wykonywanie usprawnień w procesie doświadczenie we wdrażaniu poprawek IT
• praktyczna znajomość języków bazo-danowych typu: SQL i narzędzi do jego wykorzystywania
• praktyczna znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows i aplikacji biurowych: MS Word, Excell
• znajomość środowiska Windows, umiejętność praktycznego zastosowania pakietu Microsoft Office w zbieraniu i analizie danych, znajomość graffiti, znajomośc relacyjnych baz danych i narzędzi do ich obsługiwania
• wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia
Oferujemy:
• umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• praca w rozwijającej się organizacji
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia kandydata (wraz z aplikacjami CV prosimy przesyłać swoje propozycje finansowe)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-18
Wyświetlona: 4312 razy