Data Steward

praca it: etat dla ManpowerGroup / Warszawa

Tagi: Zarządzanie bazą danych dodawanie artykułów do stron www

Praca Stała
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DS/014/UJX

Opis stanowiska
• Zarządzanie bazą danych
• Wprowadzanie danych osobowych do systemów informatycznych
• Dodawanie artykułów do stron www oraz aplikacji szkoleniowej
Wymagania
• Swobodna obsługa komputera i innych urządzeń elektronicznych.
• Biegła znajomość pakietu MS Office.
• Swoboda w korzystaniu z internetu.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
• Mile widziani studenci Informatyki ostatnich lat
• Dokładność, staranność, otwartość na naukę, komunikatywność
Oferta
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji – branża farmaceutyczna
• Atrakcyjne Wynagrodzenie
• Umowa o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-17
Wyświetlona: 5418 razy