Web Developer

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: Photoshop Dreamweaver HTML CSS

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta specjalizującego się w dostarczaniu próbek i testów technologii diagnostyki molekularnej oraz w badaniach naukowych i farmaceutycznych poszukujemy osoby na stanowisko Web Developer.

Opis stanowiska:
• Budowanie stron docelowych oraz projektów sklepów internetowych
• Praca nad projektami rozwoju stron oraz sklepów internetowych
• Praca nad rozwojem szkiców projektu oraz koncepcji

Wymagania:
• Doskonałe umiejętności w zakresie Photoshop i Dreamweaver oraz HTML i CSS
• Doświadczenie w zakresie radzenia sobie z kompatybilnością różnych wersji przeglądarek
• Znajomość narzędzi do projektowania szkiców roboczych oraz makiet stron internetowych
• Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu stron internetowych
• Minimum 1 rok doświadczenia w branży e-commerce/agencji interaktywnej
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe
• Motywacja do twórczej pracy z najnowszymi technologiami

Oferujemy:
• Stabilną, ciekawą i kreatywną pracę w przyjaznej atmosferze
• Kontakt z najnowszymi technologiami
• Możliwości rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-17
Wyświetlona: 4581 razy