Junior C Developer

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: c audio video C++ junior developer programmer debugging

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób, które dołączą do zespołu programistów pracujących nad programami sterującymi, aplikacjami testowymi oraz algorytmami sterowania dla urządzeń przenośnych robiących zdjęcia oraz filmy najwyższej jakości przy jednoczesnym minimalnym zużyciu energii.

Opis stanowiska:
• Współpraca w zespole rozwijającym oraz utrzymującym programy sterujące do aparatów
• Współpraca z członkami zespołu w zakresie rozwoju projektu oraz jakości programów sterującyc
• Współpraca z działem konstrukcyjnym klienta podczas wyszukiwania oraz usuwania błędów
• Praca z zespołem Androida przy integracji ISP

Wymagania:
• Umiejętność programowania w C/C++
• Znajomość Linuxa/Androida
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Nastawienie na rozwiązywanie problemów
• Bardzo dobra znajomość środowiska Citrix
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku z najnowocześniejszymi technologiami
• Brak korporacyjnego formalizmu
• Środowisko pracy oparte na współpracy, a nie hierarchii
• Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
• Elastyczne godziny pracy
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę MultiSport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-16
Wyświetlona: 4907 razy