2D Character Animator / Animacja rysunkowa poklatkowa

praca it: etat dla Dardanele Studio / Kraków

Tagi: aimacja poklatkowa animacja 2d animator

Dardanele Studio, tworzące animacje 2D, poszukuje osób na stanowisko:

2D Character Animator – specjalista od animacji poklatkowej rysunkowej
czyli animacji, w której ruch postaci rysowany jest klatka po klatce.
Doskonałym przykładem tego rodzaju animacji jest Simon’s Cat – http://youtu.be/HDzkaJOT_KI?list=UUH6vXjt-BA7QHl0KnfL-7RQ

Zadania:

  • animacja 2D poklatkowa
  • animacja postaci

Wymagania:

  • doskonałe wyczucie w rysowaniu kluczowych faz ruchu postaci
  • umiejętność sprawnego i szybkiego rysowania
  • zdolność efektywnej pracy pod presją czasu
  • doskonałą znajomość programów Flash, Illustrator lub Photoshop
  • mile widziana znajomość Toon Boom

Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, możliwość rozwoju zawodowego i pracę nad ciekawymi projektami.
Preferowane osoby z Krakowa i okolic.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-16
Wyświetlona: 7157 razy